Biogrāfija

Labdien, esmu starptautisks kāzu fotogrāfs ar vairāk, kā 11 gadu pieredzi dažādu žanru fotogrāfijā.Esmu ceļojis pa daudzām Eiropas valstīm, lai iemūžinātu viss neaizmirstamākos mirkļus cilvēku dzīvēs.

Ar mākslu nodarbojos kopš bērnības, visai manai ģimenei māksla ir tā teikt asinīs. Mans stāsts aizsākās skolā, modes un stila profesionālajā arodvidusskolā, kuru pabeidzu ar izcilām sekmēm un tādā veidā sāku savu ceļojumu fotogrāfiju pasaulē. Piedaloties visa veida pasākumos, bildējot un smeļoties pieredzi no citiem fotogrāfiem, apguvu Kāzu fotografēšanu, Modes fotogrāfiju, Portretu foto, Kailfoto, Fotoreportāžas, Studijas fotosesijas, un kļuvu par sava amata meistaru.

Fotogrāfija ir mana dzīve, ar kuru sastopos diendienā, tas ir tas ko daru ar mīlestību un kaisli.

Viena no manām vislielākajām kaislībām ir Kāzu fotogrāfija un Modes fotosesijas. Pēc visiem šiem gadiem jūtos tehniski spēcīgs, fotogrāfija tagad ir mana dzīves sastāvdaļa, tas ir tas ko es izjūtu vislabāk, ko nekad mūžā nepametīšu un turpināšu pilnveidoties, priecēt cilvēkus ar aizraujošiem kadriem un tiekšos uz saviem mērķiem vēl augstāk.